O penzionu

O PENZIONU

Penzion Na Vršku získal svůj příznačný název dle jedinečné polohy na pomyslném vršku obce Branná, kdy se z jeho početných teras můžete kochat výhledem na sjezdovky a zasněžené vrcholky, ale i na historické centrum obce. Ve zdejším ubytování se snoubí komfort města s nezaměnitelnou atmosférou Jesenických hor, což ocení hosté napříč všemi generacemi. Velký důraz jsme kladli na pobyt nejmenších hostů, pro něž jsme připravili jak vnitřní herní koutek, tak i řadu venkovních herních prvků, které jsou certifikované a tedy i bezpečné pro dětské dovádění.

OKOLÍ PENZIONU A OBEC BRANNÁ

Branná leží v nadmořské výšce 600 až 650 m n.m. na trati, která spojuje od roku 1988 Hanušovice s Jeseníkem, Trať vede jedním s nejhezčích údolí v Jeseníkách. ranná spolu s Ostružnou, Petříkovem a Ramzovou jsou hodnoceny jako jedny z nejlepších podhorských středisek turistiky a zimních sportů v celé oblasti Jeseníků. Nabídka služeb pro turisty je opravdu široká, své si v Branné najdou milovníci zimních sportů i letní turistiky nebo cykloturistiky. Branná nabízí příjemné strávení volného času pro všechny generace a to ve všech ročních obdobích.

O PROJEKTU

Termín zahájení projektu: 28. 8. 2014 , Tento projekt byl spolufinancován Evropskou Unií – Evropským fondem pro regionální rozvoj v rámci Regionálního operačního programu Střední Morava. Regionální operační program – www.rr-strednimorava.cz

Přejít nahoru